single

Wybór ogrzewania sklepowego. Kilka punktów do rozważenia.

Kiedy zaczynamy prowadzenie własnej działalności gospodarczej, jest tysiąc rzeczy, o które musimy zadbać. Jakie są najbardziej odpowiednie pomieszczenia, jakie meble pasują do wizerunku firmy, ale także: jakie urządzenia grzewcze wybrać? Te wskazówki pomogą wybrać ogrzewanie w sklepie.

Nowa budowa lub renowacja istniejącego lokalu
Zakres, w jakim można swobodnie wybrać ogrzewanie w sklepie, zależy oczywiście od rodzaju lokalu. Dzięki nowemu projektowi budowlanemu zyskujemy całkowitą swobodę. Chcemy mieć ogrzewanie podłogowe, grzejniki lub jeszcze lepsze, połączenie obu tych rozwiązań? Nic nie stoi na przeszkodzie! Jeśli przenosimy się do istniejącego już budynku, możemy wymienić stare grzejniki na nowe lub zainstalować ogrzewanie podłogowe za pomocą systemu frezowania. Kanały są wycinane w podłodze, a następnie umieszczane są w nich rury. Jeśli zdecydujemy się na system frezowania, musimy liczyć się np. z rozbijaniem położonych na podłodze płytek. System frezowania to więcej pracy, ale później będziemy mogli cieszyć się komfortem ogrzewania i energooszczędnością, jakie przynosi ogrzewanie podłogowe.

Stylowe ogrzewanie w sklepie
Stylowe wnętrze jest kluczowe dla nowego biznesu. Wnętrze tworzy całą atmosferę sklepu, a to z kolei wpływa na naszą markę. Ciekawe wnętrza przyciągają klientów i sprawiają, że zagoszczą oni u nas na stałe. Dlatego ważne jest, aby każdy szczegół był dopracowany. Grzejniki designerskie marki Terma to subtelny dodatek do naszego sklepu. Ostre linie i minimalistyczne projekty natychmiast dodadzą wnętrzu luksusu, bez przyciągania uwagi. Co więcej, dzięki strategicznemu umieszczeniu grzejników - np. pionowo lub poziomo pod oknami - oszczędzamy cenną przestrzeń.

Zabawny projekt sklepu z kolorowymi grzejnikami
W zależności od efektu, jaki chcemy stworzyć w swoim sklepie, możemy również wybrać nieco odważniejszy grzejnik. Na przykład dzięki kolorowemu grzejnikowi nadamy sklepowi niebanalnego charakteru. Zachowajmy białe ściany i postarajmy się o modny akcent za pomocą czerwonych grzejników dekoracyjnych Aero marki Terma. W otoczeniu przemysłowym można zrobić spore wrażenie za pomocą ciekawych, czarnych grzejników. Tradycyjne białe grzejniki powoli odchodzą w przeszłość. Coraz częściej sięgamy po kolorowe grzejniki, a producenci rozpieszczają nas dostarczając modele o nietypowych formach i barwach. Warto skorzystać z szerokiego wachlarza produktów grzewczych zwłaszcza, gdy chodzi o aranżację pomieszczeń spełniających funkcję reprezentacyjną.