single

Wybierz grzejnik o wyjątkowym kolorze!

Kolory sprawiają, że nasz życie jest piękniejsze. Nawet, jeśli nie chcemy przekształcić domu w atrakcję cyrkową, jeśli chodzi o kolorystykę, możemy od czasu do czasu odejść od standardowych opcji. Białe, szare, kremowe grzejniki mogą wyglądać naprawdę stylowo, ale czasami potrzebny jest odważniejszy kolor. Grzejniki dekoracyjne w unikalnych, lecz starannie dobranych barwach gwarantują podniesienie wnętrza na wyższy poziom.

Grzejnik, jako element dekoracyjny
W przeszłości ludzie malowali grzejniki prawie zawsze na ten sam kolor, co ściany. Ewentualnie zadowalali się uniwersalną bielą. W ten sposób starali się ukryć urządzenia grzewcze przed wzrokiem. Miały one przede wszystkim dobrze spełniać swoją funkcję. Nie były zbyt atrakcyjne pod względem wizualnym, więc robiono wszystko, aby nie rzucały się za bardzo w oczy. Obecnie nie jest to już konieczne. Nowe, wysokiej jakości grzejniki są pięknie zaprojektowane. Odpowiedni model grzejnika wypełni wnętrz tak, jak chcemy. Możemy wybrać grzejnik, który harmonijnie wtopi się w tło albo stanie się jednym z najciekawszych elementów wnętrza. Grzejniki charakteryzują się dziś niepowtarzalnym designer. Występują w bardzo szerokiej palecie form i kolorów.

Unikalne kolory grzejników
Dosyć zadziwiające i niepowtarzalne kolory sprawdzają się obecnie bardzo dobrze i gwarantują, że designerskie grzejniki stają w świetle reflektorów, a nie są skrzętnie ukrywane. W ofercie producentów grzejników znajdują się grzejniki niebieskie lub ciemnoniebieskie, fioletowe, zielone, czerwone oraz żółte. Również mniej intensywne kolory przyciągają uwagę użytkowników. Popularne stały się grzejniki czarne lub w bardzo ciemnym kolorze szarym. Ciekawie wyglądają grzejniki w kolorach metalicznych. Wiele osób decyduje się wciąż na kolory jasne: białe, kremowe lub w pastelowych barwach.

Zielone grzejniki. Stylowe i efektowne
Jednym z bardziej interesujących trendów w aranżacji wnętrz są grzejniki w kolorze zielonym. Kolor ten wydaje się naprawdę świeży, ale wyróżnia się również pewną dojrzałością. Zielone grzejniki pięknie prezentują się w białym, minimalistycznym wnętrzu, ale przyciągają wzrok także w bardziej tradycyjnych domach np. w stylu wiejskim czy romantycznym. Możemy uzupełnić nimi pomieszczenia w stylu nowoczesnym oraz bardziej tradycyjne mieszkania. Zieleń nie jedno ma imię. Przyjmuje rozmaite odcienie, od delikatnych pasteli, przez intensywne, nasycone barwy, po kolory metaliczne. Bez względu na to, na jaki rodzaj zieleni się zdecydujemy, grzejnikami w kolorze zielonej możemy zaskoczyć zarówno domowników, jak i gości.