single

Wybór koloru grzejnika

Jeśli chodzi o wybór mebli, podłóg czy farby na ściany, wszyscy potrzebujemy czasu, aby podjąć decyzję dotyczącą koloru i stylu. Nie inaczej jest z grzejnikami. Producenci oferują nam obecnie bardzo szeroka paletę grzejników dekoracyjnych. Obejmuje ona grzejniki klasyczne, chromowane, w kolorach białym, kremowym, szarym, ale również coraz bardziej popularne grzejniki kolorowe. Od zachwycających pastelowych odcieni, po zdecydowaną głębię kolorów. Jeżeli wydaje nam się, że grzejnik w standardowej bieli to jedyna możliwa opcja, przejrzyjmy ofertę sklepów z wyposażeniem łazienkowym. Mnogość przeróżnych kolorów zadziwi nas.

Ponadczasowa klasyka
Spory zakres klasycznych odcieni ziemi takich, jak beż czy brąz kwarcowy, zapewnia poczucie spokoju i harmonii. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wolą, aby ich grzejniki wtapiały się w ogólny wystrój i nie dominowały w pomieszczeniu. Ta paleta oferuje wiele możliwości aranżacyjnych w domach w stylu klasycznym lub stylu wiejskim.
Jednak kolory biały i szary to także kolory nadające tradycyjnemu wnętrzu charakter, poprzez tworzenie kontrastu. Grzejniki białe, w kolorze złamanej bieli i szarości doskonale pasują do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Są dostępne w różnych odcieniach, od "czystej bieli" poprzez "Traffic White" i "Platinum Gray", po głębokie kolory takie, jak antracyt i szarobrązowy.

Metaliczne kolory: elegancja w najlepszym wydaniu
Jeżeli zależy nam na bardzo eleganckim wyglądzie pomieszczenia, możemy zdecydować się na grzejniki lakierowane natryskowo w dopasowanym metalicznym kolorze. Grzejniki o metalicznych wykończeniach z aluminium wykorzystywane są w wielu nowoczesnych wnętrzach i doceniane przez projektantów, właśnie dlatego, że osiągają ten sam styl i klasę, co reszta wnętrza. Niezwykle stylowe mogą być także grzejniki ze stali nierdzewnej i chromu.

Dla tych, którzy lubią kolory
Niezależnie od modelu, na który się zdecydujemy, mamy możliwość wyboru grzejnika z bardzo bogatej palety kolorów. Pastelowe odcienie są bardziej „bezpieczne” i uniwersalne. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać do wnętrza grzejnik w odpowiednim, nasyconym kolorze. W przypadku większości grzejników gama kolorystyczna obejmuje ponadczasowe klasyki, a także najnowsze trendy kolorystyczne. Możemy wybierać między kolorami, takimi jak soczysta zieleń lub mocna czerwień, które zapewniają wspaniały kontrast z białymi ścianami i wykończeniem. A może zdecydujemy się na grzejnik w bardziej nietypowym kolorze? Żółty, fioletowy, różowy. Nasze możliwości są właściwie nieograniczone.