single

Czarne grzejniki – tylko dla odważnych?

Projektanci wnętrz jednogłośnie zgadzają się ze sobą: hebanowa czerń emanuje czystym luksusem. Wnętrze wypełnione czernią, jako podstawowym kolorem posiada chłodną, męską atrakcyjność. Ale ponieważ zbyt dużo czerni może sprawić, że dany pokój będzie raczej ciemny i ponury, należy uważać, aby nie przesadzić z czarnymi elementami. Ryzyko jest dosyć duże. Istnieje jednak proste rozwiązanie. Wybierzmy ściany w neutralnych kolorach i korzystajmy z czarnych dodatków. W połączeniu z białymi lub jasnymi naturalnymi odcieniami czerni tworzy szczególnie urzekające, wyrafinowane kontrasty. Wybierzmy, zatem co najwyżej jeden czarny element wyposażenia wnętrza. Może to być czarny regał, ale równie dobrze sprawdzi się czarny, dekoracyjny grzejnik.

Czarne designerskie grzejniki firmy Vasco
Vasco ma szeroką gamę różnych modeli grzejników dekoracyjnych. Co więcej, większość z tych modeli dostępnych jest w kilkudziesięciu rozmaitych kolorach. Miłośnicy ciekawego wzornictwa, poszukujący czarnego grzejnika dekoracyjnego z pewnością będą zachwyceni niezwykle atrakcyjnymi modelami Carré, Zana lub Tulipa.

Carré to kolekcja poziomych, pionowych, półokrągłych i ćwierćokrągłych grzejników dekoracyjnych. Płaskie rurki tworzą rytmiczny wzór linii, który łatwo integruje się z każdym nowoczesnym wnętrzem domowym. Grzejnik Carré jest stonowany, a jednocześnie modny - zwłaszcza w czerni.

Zana jest znaną serią gamy grzejników Vasco. Współczesny wygląd sprawia, że Zana doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Eleganckie linie sprzymierzone z niezrównaną wydajnością cieplną sprawiają, że grzejniki z tej kolekcji cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Grzejnik Zana jest dostępny w ponad 40 kolorach. W każdym wygląda niepowtarzalnie. Jednak czarny grzejnik Zana intryguje i zachwyca.

Tulipa to odświeżony grzejnik kolumnowy! Wyrafinowana stylistyka z bardzo cienkimi żebrami gwarantuje przytulne i przyjemne promieniowanie ciepła, nadając wnętrzu odrobinę luksusu, szczególnie, jeśli zdecydujemy się na czarną wersję tych poziomych i pionowych grzejników.

Wykorzystaj w pełni potencjał grzejników dobrej jakości
Dzięki grzejnikom dekoracyjnym Vasco nie tylko stawiamy na ponadczasową elegancję, ale możemy też spokojnie spać, wiedząc, że mamy do dyspozycji grzejniki o niskim zużyciu i zapewniające optymalną moc grzewczą. Połączmy je z ekologicznymi źródłami energii i sprawdźmy z wyprzedzeniem, ile mocy grzewczej potrzebujemy. Dzięki temu będziemy mogli wykorzystać cały potencjał grzejników w każdym pomieszczeniu.